Zaznacz stronę

Park rozrywki w Niemczech blisko granicy z Polską, czyli rozrywka w najlepszym wydaniu 

Image

Park rozrywki Niemcy blisko granicy z Polską to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Decydując się na jego odwiedzenie, można liczyć na prawdziwy zastrzyk adrenaliny i beztroską zabawę przez naprawdę długi czas. 

Wiele osób sądzi, że w Europie niemożliwa jest beztroska zabawa. Takie myślenie jest jednak niezgodne z prawdą, albowiem park rozrywki Niemcy blisko granicy jest najlepszym potwierdzeniem, że nie trzeba pokonywać wielu kilometrów, by świetnie się pobawić. 

Co można robić w parku rozrywki Hansa Park w Niemczech?

Park rozrywki w Niemczech to prawdziwa kraina beztroski i zabawy. Świetnie poczują się w nim zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi. Obfituje on w liczne atrakcje, w efekcie czego nie można w nim narzekać na nudę. Główną atrakcją w parku są piękne i zapierające dech w piersi kolejki, które są dostosowane do różnych grup wiekowych. Przejażdżka w nich jest prawdziwą przyjemnością i gwarancją podniesienia adrenaliny. Na terenie tego obiektu znajduje się także wiele zjeżdżalni oraz karuzel, a idealną propozycją dla osób lubiących jazdę bez trzymanki są nowoczesne rollercoastery. 

Dlaczego warto odwiedzić tropikalny park rozrywki w Niemczech?

Hansa Park to doskonała oferta zarówno dla mieszkańców Berlina, jak i Hamburga czy Lipska. Obiekt ten chętnie odwiedzają także osoby z Polski, albowiem jest on na tyle interesujący, że przyciąga osoby z różnych stron świata. Wizyta w tym miejscu jest świetnym sposobem na odreagowanie negatywnych emocji i uwolnienie się od lęków. Choć jest ono uwielbiane przede wszystkim przez dzieci, to park tematyczny dobrze sprawdzi się także u dorosłych. Jest w nim bowiem tak wiele atrakcji, że nikt nie powinien narzekać na nudę. 

Park rozrywki Niemcy blisko granicy – Phantasialand i Belantis

Na terenie parku Phantasialand znajdują się różne krainy tematyczne. China Town cieszy się bezapelacyjne największą popularnością, aczkolwiek wielu zwolenników mają też krainy Berlin, Mexico czy Deep In Africa. W parku tym znajduje się także bardzo dużo restauracji oraz punktów gastronomicznych, w efekcie czego nie można narzekać na głód. Bardzo wielu zwolenników ma także Belantis, czyli obiekt położony w Saksonii, który jest synonimem najwyższej jakości. Znajduje się w nim wiele nowoczesnych sprzętów, które mają za zadanie nawiązywać do bajkowych motywów oraz zapierać dech w piersi u wszystkich dzieci. Wiele atrakcji posiada także park w Soltau – szczególnie dobrze sprawdza się on u starszych dzieci, lubiących ekstremalną zabawę. Co ważne, skorzystanie z takiej usługi jest relatywnie tanie. Pomimo że wiele osób obawia się, iż obiekty rozrywki to drogie przedsięwzięcie, to w praktyce zabawa w tym miejscu nie obliguje nas do wydania dużych sum. Dzięki temu dobrze sprawdzi się nawet u szczególnie wymagających osób.

Jak przygotować się, odwiedzając rodzinne parki rozrywki?

Obiekty rozrywkowe cieszą się bardzo dużą popularnością i są świetną szansą na spędzenie czasu ze swoimi pociechami. Takie atrakcje jak wiking czy faraon są doceniane przez dzieci w każdym wieku, dzięki czemu wyjazd do parku rozrywki jest świetną opcją zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci w wieku szkolnym. Jeśli chcesz odwiedzić najlepsze parki rozrywki, pamiętaj przede wszystkim o dokumentach. Przydatne mogą być także drobne monety na atrakcje i zachcianki najmłodszych. Jeżeli w parku rozrywki jest basen, to warto pamiętać o ochronie głowy i specjalnym kremie chroniącym przed słońcem. Niezbędne są również napoje dla wszystkich członków rodziny oraz małe przekąski. Parki rozrywki są o wiele bardziej emocjonujące niż standardowe place zabaw, dlatego przygotuj się, że spędzisz tu sporo czasu. Warto podzielić obowiązki na wszystkich członków rodziny, aby nie zapomnieć niczego istotnego i sprawić, że zabawa w największym parku rozrywki będzie istną przyjemnością. 

Park rozrywki – hit czy kit?

Park rozrywki Niemcy blisko granicy to idealny patent na weekend z rodziną. Jest on odpowiedni zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla starszych osób, które przyjeżdżają ze swoimi pociechami. Park rozrywki Belantis oferuje niezliczoną ilość atrakcji. Fakt, że znajduje się w miejscowości o dużej powierzchni, sprawia, iż odwiedza go wiele osób, jednak na pewno nie będziesz narzekać w nim na nudę. Liczne huśtawki, piramidy, krainy przygody czy kolejki górskie sprawią, że zabawa w tym obiekcie dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i sprawdź, z jakich stref tematycznych znany jest największy park rozrywki w całych Niemczech. Możesz być pewny, że czas spędzony w tym miejscu będzie istnym strzałem w dziesiątkę, zatem z pewnością się nie rozczarujesz.

Może Ci się też spodobać

Piszemy o zwiedzonych krajach takich jak: