Cover foto

Dlaczego 4friends?

Dlaczego my?

Jako 4Friends Travel tworzymy wyjazd z pasją dla osób, które potrzebują oderwania od rzeczywistości. Przyjemność sprawia nam łączenie obcych sobie osób, które dzięki nam mogą przejść przez życie razem. Tylko muszą tego chcieć.

Nakręcamy się z każdym kolejnym wyjazdem, uszytym specjalnie dla Was, niezależnie od tego, czy jedziecie z paczką znajomych czy sami! Chcemy kreować najlepsze wspomnienia. Takie które zostaną na zawsze.

img
img

Kim jesteśmy?

4Friends Travel to zespół osób z misją! Korzystając z doświadczenia tworzenie przez lata kolejnych wyjazdów jako Student Travel. Chcemy więcej, lepiej i mocniej! Przygoda to nasze drugie imię, więc dołącz do naszej zabawy!

Student Travel to gwarancja najwyższej jakości! Biuro istniejące ponad 12 lat na rynku turystycznym w czasie których obsłużonych zostało prawie 100.000 klientów, zostawili oni po sobie 96% pozytywnych opinii! Jest to marka numer jeden w Polsce wśród wyjazdów dla osób w wieku 18 - 30 lat. A współtworzenie 4Friends Travel ma pomóc w dotarciu do osób w wieku powyżej 30 lat. Z nami nie ma nudy.