Logo
Logo Logo
Cover foto

Dlaczego 4friends?

Dlaczego my?

Obudziłeś się pewnego dnia z myślą, że coś Cię w życiu ominęło? Żałujesz, że nie zobaczyłeś na własne oczy zachodu słońca nad Wielkim Kanionem ani nie zrobiłeś sobie selfie na tle egipskich piramid? Znajomi nie lubią wyjeżdżać dalej niż na działkę za miastem? Poznaj nowych i umawiaj się na wspólne wyjazdy! Zwiedź cały świat razem z nami!

Jako 4Friends Travel organizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy, wypady, wycieczki oraz imprezy turystyczne dla singli. Na terenie Polski oraz za granicą. Z naszej oferty może skorzystać każdy podróżnik poszukujący osób podobnych do siebie, otwarty na nowe znajomości oraz przyjaźnie.

Posiadamy 13-letnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów. Zarówno tych krajowych jak i zagranicznych. Przemierzyliśmy naszą planetę wzdłuż i wszerz, a teraz chcemy dzielić się z Wami wszystkim tym, co najlepsze! Zimą narty w Alpach, majówka we Lwowie, wakacje w Tajlandii, a jesienią rejs po Bałtyku – brzmi jak plan idealny? To tylko mały kawałek naszych możliwości. Stawiamy na nieustanny rozwój, więc śledźcie nas, by być na bieżąco z aktualną ofertą!

img
img

Kim jesteśmy?

4Friends Travel to zespół osób z misją oraz pasją do podróżowania! Korzystając z doświadczenia zdobytego przy organizacji wyjazdów jako Student Travel, stworzyliśmy nowy produkt dla osób pragnących więcej! Życie jest zbyt krótkie, a świat wcale nie taki mały, by ciągle odwlekać jego zdobywanie. Kiedy jak nie dziś?! Przygoda to nasze drugie imię, więc dołącz do naszej zabawy!

4Friends Travel to gwarancja najwyższej jakości! Touroperator jest obecny na rynku turystycznym od ponad 13 lat, w czasie których obsłużył prawie 100 000 klientów. Zostawili oni po sobie 96% pozytywnych opinii. Z nami nie ma nudy!