Praca marzeń

Animator poszukiwany!

W majowy poniedziałek budzą Cię promienie słońca na wybrzeżu Włoch, w czerwcu o świcie podziwiasz wschód słońca nad Morzem Martwym, w lipcu nie idziesz spać - wracasz z nocnej imprezy prosto na śniadanie do 4**** hotelu w Złotych Piaskach. Z kolei we wrześniu poznajesz kolejne gwiazdy muzyki na wielkich festiwalach. W grudniu odkurzasz sprzęt narciarski, powinien Ci się czasami przydać czy to w Livigno czy w Trzech Dolinach. W marcu na kolację pijesz porto w Porto.

I jeszcze po każdym wyjeździe Twoje konto w banku zamiast topnieć... rośnie, i to w zastraszająco szybkim tempie, bo na wyjeździe masz wszystko zapewnione. Tak, dobrze zrozumiałeś - jeszcze ci za te wszystkie wyjazdy płacą.

Abstrakcja? Fikcja? Bajka? Praca marzeń? O co tu chodzi?!

Biuro podróży 4Friends Travel poszukuje animatora wyjazdów - człowieka od zadań specjalnych, osoby do której zadań należeć będzie zabawa, organizacja czasu uczestnikom wyjazdów, zabawa, kontakt z kontrahentami na miejscu, zabawa, przygotowanie rozrywek uczestnikom, zabawa, nawiązanie przyjaźni, budowanie marki, no i zabawa.

Jeśli czujesz, że podołasz nadmiarze zabawy a przy tym uważasz, że ogarniesz przygotowane przez biuro zaplecze aktywności - to możliwe, że trafiłeś w dziesiątkę i zaraz będziesz musiał się spakować, pożegnać z rybkami w akwarium i ruszyć w podróż życia.

Co jeszcze oferujemy? Mobilne biuro gdzieś w promieniach słońca, możliwość podróżowania po świecie, współtworzenie nowych kierunków wg własnych pomysł, trzymanie ręki nad marką i do tego wszystkiego co zostało wspomniane - wynagrodzenie za które po roku wyjazdów kupisz mieszkanie, a po trzech własną wyspę.

Aplikuj już dziś i pokaż nam, że to właśnie na Ciebie czekamy, a puste frazesy zmienimy w spotkanie F2F :)

Zgłoszenia, niekoniecznie CV prosimy wysłać na adres: jacek@4friendstravel.pl